Kaliteli Barkod Yazıcısı

Barkodlar, hayatımızı kolaylaştıran buluşlardan biridir. Barkod okuyucusundan okutulduğu zaman, ürün hakkına bütün bilgileri karşınıza çıkarmaktadır. Bu nedenle AVM’lerde en çok tercih edilen çalışmadır. Ribonlu ve ribonsuz

Kaliteli Barkod Yazıcısı Honeywell PC42T - Ön Görünüm

yazma özellikleriyle, sınıfının en iyi cihazlarından biri olan honeywell barkod yazıcı ürünleri, 203 dpi çözünürlüğe sahiptir. 101,6 mm/s baskı hızına sahip cihaz, sınıfının en iyi özelliklerine sahiptir. 104,1 baskı genişliği ile oldukça geniş kapasiteli olan cihaz, zamandan kazandırmaktadır. Ethernet, USB ve seri bağlantı özellikleriyle, her türlü bağlanan cihaz, büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kaliteli Barkod Yazıcısı  

Hafıza boyutu olan 64 MB flash ve 64 Mb USB özelliklerine sahiptir. 2,5 kg ağırlığındaki bu elektronik harikası honeywell pc42t yazıcı, sınıfının en iyi ürünleri arasında gösterilebilir. 177 x 226 x 227 mm boyutlarındaki cihaz, taşınması kolay özelliklere sahiptir. Kolay barkod takma sistemiyle, kullanışlı olan cihaz, bilgisayarla barkod yazdırmak isteyenler için, en iyi tercihtir. Yazılan barkodlar, neme dayanıklıdır. Bu nedenle akma yapmaz. Ayrıca, özel bağlantıları nedeniyle, çok kolay bir şekilde yazdırma işlemi gerçekleştirmektedir. Barkod yazıcı kategorisinde Honeywell pc 42t ürünü, hızlı ve etkili bir ürün olarak piyasalarda satılmaktadır. İnternet sayfasında, birebir

Kaliteli Barkod Yazıcısı Honeywell PC42T - İç Mekanizma

özelliklere sahip olan ürün, kolay sipariş özellikleriyle, hızlı kargo seçenekleriyle, adresinize kısa zamanda gelmektedir.

Masa üstü segmenti kategorisinde estetik bir cihaz olan ürün, fazla yer kaplamamakla birlikte, estetiği bozmayan bir dizayna sahiptir. Ethernet bağlantısı ile kategorisinde gözde olan ürün, 300 metre ribon özelliği ile sınıfının en kapasiteli ürünleri arasındadır. Ribon derecesi, sınıfındaki diğer cihazlara göre oldukça fazla. Bu nedenle çok daha değerli bir özelliğe sahiptir. Paralel bağlantı özellikleri ve USB bağlantı özellikleri, mükemmel çalışma performansı sağlamaktadır. Bir barkod cihazında aranan hızlı ve kaliteli baskı özellikleri, bu üründe var. Saniyede 10 cm baskı yapıyor ve bu sınıfının en iyi baskı özelliğidir diyebiliriz. Özel dış yapısı, silinebilir özelliktedir ve kir tutmaz. Bu nedenle, temizlenmesi çok zor değildir. Hayatımızı çok kolay bir hale getiren barkod ürünlerinin basımını son derece kolay bir hale getiren Honeywell barkod yazıcı ürünü, Honeywell PC42T driver sürücüsü ile çalışmaktadır.

Kaliteli Barkod Yazıcısı Honeywell PC42T - Bağlantı Tipleri

Code 16k, Code 49, Aztec, Data matriks ve EAN-8 gibi birçok barkod çeşidini desteklemektedir. Barkod basımının geldiği son noktayı temsil eden cihaz, istenilen adet basım gerçekleştirmektedir. Pratik bir kullanıma sahip olan programlar, kısa zamanda barkod basımını gerçekleştiren firma, konusunda en iyi cihazı piyasaya sürmüştür. Barkod basımı işlemleri, bu ürünle, sizin için çok da zor bir hale gelmeyecektir. Barkodla işi olan herkes için oldukça kaliteli bir tercih olan ürün, sınıfında kaliteli basım yapan cihazlardan biridir. Yazıcı barkod sektöründe, adından sıkça söz ettiren honeywell pc 42t ürünü, garantili satılmaktadır. Bu nedenle, sipariş verirken, güvenle sipariş verilebilir. Barkod konusunda aradığınız mükemmel sonuca, bu ürünle rahatlıkla ulaşabilirsiniz.