Barkodta Profesoyonel Toshiba EX4T1

Barkodta Profesoyonel Toshiba EX4T1Profesyonel çalışmayı her zaman için tercih edenler için, en iyi barkod yazıcı ürünü olan toshiba b-ex4t1 ürünü, oldukça etkili çalışma sistemine sahiptir. Çalışma dünyasının mükemmel ve etkili bir şekilde ilerlemesini sağlayan barkod yazıcısı ürün, çalışma kapasitesi olarak, en iyi performansa sahip olmaktadır. Metal kasası dış darbelere dayanıklıdır. Dış kısmındaki pencereden, ribonun çalışma sistemini görebilirsiniz. 450 metre ribon uzunluğu ile, sınıfının en kaliteli barkod yazıcı ürünü olan toshiba ex4t1 cihazı, teknolojinin son harikası olarak üretilmiştir. Beyin kısmı çok daha fazla dayanıklıdır. Mükemmel tasarımı ve çok fonksiyonlu barkod yazdırma özelliği ile en iyi çalışma kategorisine sahip olan cihaz, direkt termal ve termal yazdırma özellikleriyle başarılı bir çalışmadır.

Barkodta Profesoyonel

8 nokta /mm de 230 dpi çözünürlükle yazdırma özelliklerine sahip olan cihaz, baskı genişliği 104 milimetre kadardır. Barkodta Profesoyonel Toshiba EX4T1 Baskı kategorisinde, 16 MB DRAM, 32 MB Flash özellikli hafızası ile, USB 2.0 ve ethernet özellikleriyle, bir çok bağlantı özelliğine sahip olan cihaz, pratik kullanım özellikleriyle, sorunlarınız hızlı bir şekilde çözmektedir. 25 kilogram özellikli cihaz, endüstriyel özelliklidir ve çok daha fazla kapasite ile çalışma özelliklerine sahiptir. Ribon server özelliği, ribon israfını büyük ölçüde önlemektedir.

Pratik barkod yazdırma özelliklerine sahip olan cihaz, konusunda en etkili çözümdür. Hızlı ve etkili barkod yazdırma hizmetiyle, sınıfının en iyi cihazı olarak üretilen Toshiba ex4t 1 ürünü, en etkili çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Barkodlar, ürünlerin bütün bilgilerini, barkod okuyucu vasıtasıyla, bilgisayarlara aktaran mükemmel ürünlerdir. Barkodların çok daha kullanışlı olması için, Toshiba ex4t 1 cihazı, özel olarak tasarlanmıştır. Oldukça pratik kullanım özelliklerine sahip olan cihaz, endüstriyel özelliklidir ve büyük çaplı çalışmalar için, en etkili ve en başarılı tercih olarak karşımıza çıkmaktadır.