Datamax M-4306 Kaliteli Barkod Yazıcı

Datamax M-4306 kompakt dizayna sahip olup endüstriyel yazıcı performansına sahip modellerindendir. Genellikle endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Ribonsuz yazdırım özelliği, yazıcı içerisinde gelmekte, istenildiği takdirde termal transfer baskı teknolojisi opsiyonel olarak ilave edilebilmektedir. Datamax M4306 depolarda, sağlık alanlarında, lojistik birimlerde ve perakende uygulamalarda kullanılabilen barkod etiket yazıcıdır. Geniş ölçekli yoğun etiket uygulamaları ve zorlu endüstriyel şartlar altında uzun ömürlü olmasına sebep olan metal gövdesi vardır. Ön paneline koyulmuş olan  LCD ekranı türkçe dil desteği sağlamakta, kolay menüleriyle kullanıcı dostu özelliği taşımaktadır. 2 MB flash ve 8 MB DRAM bellek kapasitesine sahiptir. Seri ve paralel portlarına ek olarak  USB bağlantı noktasıyla özelliği ile bilgisayar ve notebook cihazlarıyla problemsiz bir şekilde veri alışverişi yapabilmektedir. LCD ekran özelliği aynı zamanda üretim aşamasında baskıları kontrol etme özelliği sağlamakta baskı akışının sorunsuz işlemesine yardımcı olmaktadır. Ürün le beraber yazılım cd leri, anlatım kılavuzu ve garanti belgesi kullanıcıya teslim edilmektedir.

 

Teknik Özellikleri

Datamax M-4306 barkod etiket yazıcı ribonlu yazdırma ve ribonsuz yazdırma baskı yöntemleriyle beraber çalışabilmektedir. 300 dpi 12 nokta mm2  çözünürlük özelliğiyle kullanıcılara kaliteli baskı imkanı vermektedir. 152 mm baskı hızına sahip olmaktadır. 106 mm baskı genişliği ve 2475 mm ye kadar baskı uzunluğu sağlamaktadır. Bağlantı tipleri arasında Paralel port, RS-232, USB seçenekleri yer almaktadır. Uyumlu olduğu barkod kodları UPC / EAN / JAN, Code 39, Code 93, Code 128, EAN 128, NW7, 5, ITF, Postnet, RM4SCC, OSA-kodu, RSS14, Müşteri Bar Code MSI, Endüstriyel 2 kodları vardır. 2D barkod kodları arasında ise Data Matrix, PDF 417, Maxicode, QR code, Micro PDF 417, CP Code u yer alır. Bellek kapasitesi 8 MB SDRAM ve 2 MB Flash bellek özelliğindedir. İsteğe bağlı olarak eklenti seçenekleri yer almamaktadır. Ebatları 262 mm, 249 mm ve 459 mm dir. 12.2 kg ağırlığa sahip oluğ bu ağırlığa etiket ve ribbon takılı değildir.

Endüstriyel alanlar için üretilen bu ürün Datamax güvencesi altında olup bir yıllık bakım ve garanti hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir. Ürünün kurulumu Datamax teknik ekibi tarafından yapılmaktadır.