En Çok Tercih Edilen Barkod Cihazı

Honeywell satış öncesi ve satış sonrası verdiği hizmetler ile satış gücü yüksek dünyaca ünlü bir markadır. Markanın en büyük özelliklerinden biri de uzun ömürlü, pratik ve kullanıcılarına birçok yönden kolaylık sağlayan cihazlar üretmesidir ve Honeywell Pc42t bunlardan biridir. Pc 42 t de Honeywell markasının şık tasarımı ve her türlü mekanda kullanılabilir, teknolojik bir cihaz olma özelliği ile kısa sürede en çok satılan ürünler arasına girmeyi başardı.

Honeywell Pc42t birçok kolaylığa sahip ve ekonomik açıdan da kullanıcılarına kolaylıklar sağlayan bir cihazdır. Ayrıca cihazın hızı ve ebatları da pratik kullanım için idealdir. Barkod ve etiket basımı yapan Honeywell Pc42t sahip olduğu teknik özellikler sayesinde hem kolay kullanımlı hem de uzun ömürlü bir cihazdır.

 Honeywell Pc42t tasarım ve teknik özellikleri nelerdir?

  • 300m Ribbon kapasitesi,
  • Cihazı flash belleği 64MB SDRAM / 64MB olan
  • Termal transfer ve direkt termal baskı özelliği ile ekonomik
  • Cihazı 203dpi baskı çözünürlüğüne sahip,
  • 102mm/saniye (maksimum) baskı hızı bulunan,
  • 104mm baskı genişliğine sahip ve
  • Cihazı USB Bağlantı Standart özelliklerinin yanında ayrıca Pc 42t ağırlığı 2,5 kg ve 297 mm x 226 mm x 177 mm boyutlarındadır.

Honeywell Pc42t USB, seri ve Ethernet bağlantısı ile uyum ile ilgili herhangi bir sorun çıkarmaz. Baskı kalitesinin yüksekliği gibi hızı da size ek süre kazandırır ve barkodlarınızı hızlı basabilirsiniz. Taşınabilir özelliği olduğu için rahatlıkla masaüstü çalışmalarda kullanabilir, istediğiniz yerden çalışabilirsiniz. Ayrıca kolay açılır kapanır özelliği de ayrıca cihazın tercih edilme sebeplerinden birisidir.

Pc42t hangi barkod sembolojileri destekler?

Honeywell Pc42t cihazının desteklediği barkod sembolojileri: Aztec, Code 16K, Code 49, Data Matrix, Dot Code, EAN-8, EAN-13, EAN, UCC 128, Grid Matrix, HIBC 39, HIBC 128, MaxiCode, MSI (modifiye Plessey), PDF417, Micro PDF417, Planet, Plessey, Postnet, QR-Code, RSS-14 (çeşitleri) ve birçok 1D ve 2D sembolojilerini destekler ve kullanımını kolaylaştırır.

Honeywell Pc42t diğer özellikleri ve tercih edilme sebepleri nelerdir?

Honeywell Pc42t kullanıcılarına sunduğu teknolojik kolaylıkların yanı sıra ayrıca ekonomik bir cihaz oluşu ile de diğer barkod yazılarının önüne geçmeyi başarıyor. Bir cihazı satın alırken o cihaz için kullanacağınız çeşitli ürünlerinde maliyetlerini hesaplamalı ve cihazın ekonomik olup olmadığına karar vermelisiniz. Honeywell Pc42t hem ürün olarak hem de beraberinde kullandığınız ürünler olarak maliyeti düşük bir cihazdır. Ekonomik oluşu termal etiket/barkod basmasından kaynaklanan cihaz diğer lazerli ve mürekkep püskürtmeli baskı yapan cihazlara göre daha düşük maliyetli olmasından kaynaklanmaktadır.

Pc 42t fonksiyonel, düşük maliyetli ve kullanımı kolay bir cihaz özelliği taşımasının yanında ağırlığının düşük olması (2.5 kg), ebatlarının (297 mm x 226 mm x 177 mm) masaüstü kullanıma uygun olması cihazın artı özelliklerini arttırmaktadır. Baskı hızı ve kalitesi de bunlara ek olarak sayılır. Ayrıca her ortamda çalışabilme özelliği de bir tercih sebebidir. Birçok sembolojileri destekliyor olması, cihazın teknolojik donanımı Honeywell markasının kalitesini, teknoloji yakından takip ederek gereken tüm gelişmeleri cihazlarında uygulamalarından ileri gelmektedir. Kullanım kolaylıklarının ve fonksiyonelliğin tüm özellikleri bu cihazda mevcuttur.