Epson C3500 İle Kalite Ve Hızın Eşsiz Uyumuna Tanık Olun

C3500 ile başka hiçbir firmaya ihtiyaç duymadan, kendi kurumunuz içinde renkli etiketlerinizi minimum maliyetle ve yüksel kalitede basmanın ayrıcalığını ve konforunu yaşayın. İşlerini organize ederken akılcı ve pratik çözümler benimsiyor, kaliteli üretime en ucuz yöntemleri uygulayarak ulaşmayı hedefliyorsanız epson C3500 sizin bu beklentilerinizi bütünüyle karşılayacak eşsiz bir cihaz. Kullanım kolaylığı ve hızlı üretim gücü sayesinde epson, size zamandan ve maliyetten kazandırırken dünya kalite standartlarında etiketler üretmenizi sağlayacak bir renkli etiket yazıcısıdır.

 Baskılarınızdaki Kalite Asla Tesadüf Değildir

Renkli etiket yazıcı piyasasının önde gelen cihazlarından olan epson, kaliteli baskılarını kendi tasarımına özgü belli araçların kullanımı sonucu üretmektedir. Kaliteli üretim kaliteli cihaz ve kaliteli araçlarla tamamlandığı sürece size sonuç olarak döneceğinden bu yazıcılardan baskı alabilmeniz için cihaza özel kâğıtlardan kullanmanız önem arz etmektedir. Bu cihazla uyumlu ve sizlere en iyi sonucu sağlayacak inkjet kâğıtlar Türkiye’de henüz imal edilmemektedir.

Ancak bu ürünün hizmetinden faydalanabilmeniz için bu boşluk engel değildir. 3-4 firma inkjet kâğıtları sizlerin kullanımına hazır sunmak için temin edebilmektedir. Bu etiket yazıcının kaliteli ve düşük maliyetle üretim yaptığı ürünün en cazip ve tercih sebebi özellikleri arasında yer almaktadır. Kağıt bazlı ve plastik bazlı olmak üzere iki farklı çeşitte kâğıdı bulunmaktadır. Baskı maliyetleri bu alanlarda bir nebze yüksektir. Ancak bu tarz üretimler yaklaşık 2-3 sene içinde barkod yazıcıların yerini kısmen alacağından butik üretim yapan firma ve kurumlar için son derece cazip ve ideal bir tercihtir.

 Hızlı ve Seri Üretimler İle İhtiyaçlarını Vakit Kaybetmeden Karşılayın

Renkli etiket, isimlik ve biletlerinizde dilediğiniz zamanda yüksek hız ve kalite baskılar yapabilme imkânı sunan epson, zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve kurum içi işlemlerinizin sekteye uğramadan çözümlenmesine katkı sağlar. Saniyede 103 mm’ye ulaşan baskı hızı, ayrı pigmenti bulunan mürekkep kartuş ile birleşince geçilmez bir güce dönüşür ve anında baskıları hazır hale getirerek dış kaynak kullanımına olan ihtiyacınızı sıfıra indirir. Kendi ihtiyaçlarını kendi kontrolü altında ve kaliteli üretimler yaparak karşılayan bir firma olmanıza katkı sağlamak epson için hedeflenen ve başarı sağlanan noktalardan biridir.

 Yüksek Çözünürlüklü Baskı Yapan Cihazınız İle Etiketle Sınırlı Olmaksızın Baskılar Yapın

Epson C3500, 720×360 inç başına nokta ile yüksek çözünürlüğe sahip, 104 mm’ye kadar baskı genişliğine ulaşabilen teknolojisi ise yalnızca renkli etiket basımında değil, printer ile sizlere teslim edilen nice label özgün tasarımlar yaparak etiketlerinizi dilediğiniz şekilde düzenleyebilir, renkli logolu ambalajlar basabilir, resimli ambalaj ve etiket basabilir, önemli ve gerekli uyarıları içeren barkod bilgililerini basabilir, ürün bilgilerini içerek etiketler basabilir ya da kimlik kartınızı basabilirsiniz. Ürün içindeki otomatik kesici ile zahmetsiz ve kusursuz baskılar yapabilirsiniz.

Cihazda seri ink renk jet yazıcı baskı tekniği kullanılmaktadır. Hızının şöhreti bu baskı tekniğinden ileri gelmektedir. Macenta, sarı, cyan ve siyah olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile uyumlu olarak çalışır ve mürekkep teknolojisi olarak Dutabrite Ultra kullanılır. Görüldüğü gibi çok amaçlı kullanılabilen oldukça pratik, işlevli ve uygun fiyat seçeneği sunan bir cihazdır epson. Ürünle birlikte gelen CD sayesinde cihazı tanıtıcı video izleyebilir ve cihaz hakkında yeterli bilgiye sahip olduktan sonra birbirinden güzel baskılar yapmaya başlayabilirsiniz.