Etiket Yazıcıda Yüksek Performans Epson C3500

Etiket yazıcı teknolojisi sürekli bir gelişim içinde. Günümüzün ihtiyaçlarına en uygun özellikleri ve baskı kalitesini sergileyecek nitelikte ve performansta olan yeni etiket yazıcılar piyasadaki yerini alıyor. Gelişmişlik ve kullanmakta olduğu teknoloji bakımından günümüzün etiket baskı ihtiyaçlarına en uygun nitelikleri ve performansı barındırır durumda olan Epson C3500 piyasada oldukça iddialı bir duruş sergilemektedir. Epson serisi bir renkli etiket yazıcı olan bu ürün çok beğenilen özelliklere sahip durumdadır.

Renkli Etiket Yazıcı C3500 Kullanmanın Avantajları

Etiket Yazıcıda Yüksek Performans Epson C3500300 Dpi baskı çözünürlüğü sunması, 104 milimetre baskı genişliğine sahip olması cihazın en çok beğenilen özellikleri arasında gelmektedir. Bir masaüstü etiket yazıcı olması sebebiyle her ortamda rahat bir kullanım sağlar. Her biri 30 ml’lik 4 adet birbirinden bağımsız kartuşlara sahip durumda olan renkli etiket yazıcı sınıfının en iyi çözüm üreten etiket yazıcılarından biri olarak kullanıcılarına önemli avantajlar sağlamaktadır.

C3500 kullanmanın sağladığı bir diğer avantaj ise birbirinden bağımsız olan renkli kartuşlar arasından sadece biten rengin kartuşunun değiştirilebilir olmasıdır. Bitmiş kartuş değiştirildiğinde içinde mürekkep mevcudiyeti olan kartuşlara dokunmanıza gerek kalmadan baskı alma işlemini devam ettirmeniz mümkündür. Bu özelliği sayesinde mürekkep israfının ve ekstra masrafın önüne geçilmiş olur. Bu durumda Epson markasının bu harika ürününü kullanmayı tercih edenler için düşük baskı maliyeti sağlar.

Geleceğin Renkli Etiket Yazıcısı

Günümüzde kullanılmakta olan bilindik barkod yazıcılarının yerini 2 ila 3 yıl gibi bir sürenin sonunda alacağı ön görülmekte olan C3500, özellikle butik üretim yapar durumda olan firmalar için büyük avantajlar sunan tasarıma sahiptir.

Cihaz Hakkında Önemli Bilgilendirme

Renkli yazıcılarda sarf malzeme kullanımı büyük bir önem teşkil etmektedir. Renkli etiket yazıcıları kullanarak her etikete baskı işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olmamaktadır. Bunun için özel olarak üretilmiş olan ink jet etiket kullanımı son derece önemlidir. Ancak ne yazık ki ülkemizde ink jet etiket üretimi mevcut bulunmamakta olup ithal bir üründür. Epson C3500 renkli etiket yazıcıları baskı alım işlemi için gereksinim duydukları etiketleri temin etmekte olan 3-4 firmadan faydalanarak baskı alma işlemlerini sorunsuz olarak devam ettirebilme olanağına sahip durumdadırlar.

İthal olarak temin edilen ve C3500’lerden baskı almak için gerekli olan bu özel tasarım ink jet etiketler, kağıt bazlı ve plastik bazlı olmak üzere iki çeşide sahiptir. İnk jet etiketler yurt dışından getirtildiği için Baskı maliyetleri biraz yüksektir. Ürün fiyat bilgileri ve maliyetler hakkında daha fazla bilgi ve pdf dosyasına panetiket.com üzerinden ulaşarak daha detaylı olarak bilgi edinmeniz mümkün olabilmektedir. Cihazı video üzerinden de görme ve inceleme imkânından yararlanabilirsiniz.

Cihazda kullanılan sarf malzemenin ithal olması her ne kadar olumsuzluk yaratan bir durum gibi görülse de, C3500’ün sahip olduğu mükemmel performans ve özellikler size pek çok avantajı ve kolaylığı sunacağından kazandırdıkları kaybettirdiklerinden fazla olması nedeni ile kullanıcıları için mükemmel bir tercih oluşturmaktadır. Renkli etiket yazıcı olan Epson C3500 ile bilet, ürün barkodu, kimlik kartı gibi çeşitli etiket baskı işlemlerini mükemmel baskı kalitesi ve yüksek hız performansı ile gerçekleştirebilirsiniz. Cihazın sahip olduğu bu özellikler ve daha fazlası yüksek gibi görünen maliyetlerine rağmen büyük avantajlar sunmaktadır.