Kaliteli Yüzeye Sahip Epson Etiketleri

Epson etiketleri son teknoloji ürünleri olup sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Kaliteli etiket alışverişi yapmak isteyen kişiler geniş ürün yelpazesine sahip olan sitemizi tercih etmektedir. Epson etiketi ile baskı almak oldukça kolaydır. Akma ve solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan epson etiketleri her alanda kullanım imkanı sunarak satışa hazırlanmaktadır.

Sitemiz içerisinde farklı pek çok yüzeyde epson etiket tasarımları mevcuttur. Firmalar kendi ihtiyaç duydukları alanda etiket alışverişi yaparak bu etiket üzerinde baskı almaktadır. Mat ve parlak yüzey seçeneklerinin yanı sıra kuşe ve şeffaf yüzey çeşitleri de sitemizde yer almaktadır. Son zamanların en çok tercih edilen epson etiket modelleri yüksek kalitede işler alınmasını sağlamaktadır.

Kuşe Yüzey Seçenekleri İle Epson Etiket

Etiket cihazları ile uyum sağlayan modellerden biri epson etiketleridir. Ürün çeşitleri sitemiz kategorilerinde yer almaktadır. Kuşe yüzeyi ile parlak ve canlı çıktılar almak mümkündür. Yapılan baskılar kuşe yüzey ile herhangi bir dağılma meydana gelmeden koruma sağlamaktadır. Etiket üzerine alınan baskıların uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını isteyen kişiler için kuşe yüzey en kaliteli sonucu vermektedir. Epson etiket modelleri baskı alınacak cihazlar ile uyum sağlamaktadır. Kaliteli baskı sonuçları için sitemiz son zamanların tüm kaliteli etiket modellerini hazırlamaktadır.

Yapışkanlı Yüzey Kuşe Epson Etiket Çeşitleri

Yapışkanlı yüzeye sahip olan etiket çeşitlerinden biri kuşe yüzey ile tasarlanan epson etiketleridir. İnkjet etiket çeşitleri ise renkli barkod okuyucu cihazlar ile uyum sağlamaktadır. Bu durum etiketlerin kullanım alanlarını genişletmektedir. Yeni nesil cihazlar ile uyumlu olan bu etiket modelleri her firmanın ihtiyaç duyduğu ürünlerden biridir. Tek yüzeyi yapışkanlı şekilde üretilmiştir. Kenarları kıvrımlı ve 35 metre uzunluğunda sürekli sarmalı şeklinde satışa hazırlanmaktadır. Tüm etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.