Teknoloji Harikası Barkod Yazıcısı

İnsanoğluna verilen aklın geliştirdiği son harikalardan biri olan Honeywell yazıcı ürünü, şaşırtıcı özellikleriyle, barkodTeknoloji Harikası Barkod Yazıcısı kategorisindeki bütün işlerinizi, çok kolay bir hale getirmektedir. Barkod kalitesini sizler için en iyi şekilde sunan ürün, barkoda ihtiyacı olan bütün firmaların ve şahısların işini çok kolaylaştırmaktadır.

300 metre ribon özelliği ile sınıfının en iyi ribon özelliğine sahip olan bu cihaz, saniyede 10 cm baskı özelliklerine sahiptir. Baskı kategorisinde başarılı ve etkili sonuçlar veren cihazda, honeywell pc 42t driver kullanılmaktadır.  Bağlantı özellikleri bakımından üç çeşit özelliğe sahiptir. USB bağlantısı, Ethernet bağlantısı ve Paralel bağlantı ile oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Birçok barkod çeşidine uyumlu olarak üretilen ürün, pratik kullanım özellikleriyle üretilmiştir. 2,5 kg ağırlığı ile kolay taşınabilen honeywell pc42t cihazı, paketleme, istifleme ve taşınma gibi konularda, çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Başarılı yapısı ve etkili tasarımıyla göz dolduran cihaz, masa üstü tasarımlarının en estetik ürünlerinden biridir.

Dış dizaynı bakımından oldukça estetik duran ve masayı işgal etmeyen bir özelliğe sahiptir. 29,7 cm, 22,6 cm, 17,7 cm ebatlarıyla, oldukça başarılı bir tasarımdır. 10 cm’lik bir alanı 1 saniyede yazdıran honeywell barkod yazıcı ürünü, Teknoloji Harikası Barkod Yazıcısıbaşarılı bir versiyondur. Bağlantı bakımından oldukça seri özelliklere sahip olan ürün, neme dayanıklı baskı özelliklere sahiptir. Bu nedenle, basılan barkodlar, uzun süre kullanılabilir. Baskı kalitesiyle müşteri memnuniyeti sağlayan ürün, barkod sorununu tamamen bitirmektedir.

Teknik özellik bakımından sınıfına göre başarılı bir tasarım olan bu yazıcı, alışveriş merkezlerinde, sanayide ve daha birçok sektörde en çok tercih edilen üründür. Garantili satılan ürün, servis garantisi ile güvenilir satış özelliklerine sahiptir. Kolay açılır kapağı ile pratik kullanım özelliklerine sahip bir ürün olarak, sınıfının en çok tercih edilen cihazıdır.