Toshiba B-Fv4T Ve B-Ev4T Modeli Barkod Yazıcı Hakkında Bilgi

En popüler markalardan biri olan Toshiba, pek çok üründe büyük bir başarıyı yakalamış olan güçlü bir markadır. Bu büyük başarıyı barkod yazıcı ürünleri ile de yakalamışa benzeyen Toshiba yakaladığı başarıyı kolay kolay rakiplerine kaptırmayacağa benzemektedir.

Bunun en önemli işareti ise kullanıcıları tarafından büyük bir beğeni toplayan ve aynı zamanda ciddi oranda ilgi çeken Toshiba B-FV4T ve B-EV4T barkod yazıcı modelleri ile başarısını bir kez daha tüketicilere kanıtlayan bir marka olmayı sürdürmektedir. Direkt termal yani ribon sarf malzemesi gerektirmeyen uygulamalarda büyük başarı gösteren cihaz aynı oranda başarıyı termal transfer yani ribonsuz baskı uygulamalarında da göstermektedir.

Toshiba B-FV4T Teknik Özellikleri Hakkında Bilgilendirme

-1 saniyede 152.4 mm hıza ulaşabilme kapasitesi var.

-108 milimetre baskı genişliği kapasitesine sahip

-203 dpi olan çözünürlük seçeneği isteğe bağlı olarak 300 dpi çözünürlük değerine ulaştırılabilmektedir.

-203 dpi çözünürlük değerinde iken ulaştığı baskı uzunluğu 995 milimetredir.

-USB, LAN, Seri Port ve Paralel port ara yüzleri ile her türlü ortamda ağa bağlanabilir özelliktedir.

-Desteklediği 2d kodlar arasında DataMatrix, Maxicode, Micro PDF 417, PDF 417, QR Code yer almaktadır.

-Kullanıcının isteğine bağlı olarak cihaza dahil edilebilen varyantlar arasında tuş takımı, sensör modülü, kesici aparat ve harici etiket standı bulunmaktadır.

İçinde herhangi bir malzeme olmaksızın cihazın öz ağırlığı yalnızca 2,4 kilogram kadardır.

-Code 39, UPC-A, UPC-E, Code 39C, Code 93, Code 128 UCC, Plessey, EAN-8, EAN-13, Postnet, Code 128, Code 11, Codebar, EAN-128, EAN ve UPC 2(5), MSI, ITF, RSS gibi çeşitlilik gösteren pek çok barkod etiket üzerinde başarılı bir şekilde baskı uygulaması gerçekleştirebilmekte olan toshiba barkod yazıcı güçlü bir çalışma potansiyeli barındırmaktadır.

Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcı Kullanımını Tercih Eden Alanlar

Sınıfının sahip olduğu saniyede 152.4 mm hız kapasitesi bakımından olan Toshiba B-FV4T model barkod yazıcı çok geniş bir kullanım alanına sahip olan güçlü bir cihaz niteliğindedir. Özellikle sahip olduğu 300 metre uzunluktaki ribon kapasitesi bakımından liderliği elinden bırakmıyor. Ulaştırma sektöründen sağlık sektöründen sağlık sektörüne, lojistikten postaya, Kurye hizmetlerinden Perakende sektörüne ve Ticari hizmetlere kadar uzanan alanda mükemmel bir kullanım kabiliyeti sunuyor.

Toshiba FV4T Barkod Yazıcı Modelinin Kullanıcısına Sağladığı Yararlar Nelerdir?

-Sahip olduğu kompakt ve şık tasarımı ile bulunduğu ortama profesyonellik katan bir yapı sergilemektedir.

-Düşük enerji tüketimi sayesinde düşük maliyetli bir baskı sunmaktadır.

-Dar alanlarda dahi kolay bir kullanım kabiliyeti sergilemektedir.

-Temizliği son derece kolay yapılabilen bir cihaz olma özelliğine sahiptir.

-Orta ölçekli her sektör koşuluna dayanabilecek bir yapıdadır.

-Sahip olduğu 152.4 mm/s hızı sayesinde güçlü bir çalışma performansı sergilemektedir.

-Toshiba FV4T sahip olduğu 300 metrelik ribon kapasitesi ile etiket ve ribon değişim ihtiyacının düşük olması bakımından yüksek bir akışı sağlamaktadır.

-Tüm yazıcı dillerini destekleyen bir yapı barındırmakta olup bu özelliği sayesinde bütün sistemlerle mükemmel bir uyumluluk sergilemektedir.203 dpi olan çözünürlük kapasitesi 300 dpi değerine yükseltilebilmektedir.

-Sahip olduğu Seri port, paralel port, Lan ve USB ara yüzü sayesinde her ortama kolay bağlanabilir bir yapı sergilemektedir.

-Sunduğu kolay kullanılabilir özelliği sayesinde hiç tecrübesi olmayan kişiler tarafından bile çok kolay bir şekilde kullanılabilir olması, cihazın sunduğu en büyük avantajlar arasında listelenebilmektedir. Cihazın fiyat bilgisi ve satın alma işlemleri için panetiket.com adresini ziyaret edebilirsiniz.